Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przekaźnik świeć żarowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przekaźnik świeć żarowych

    LUKI, daj email na PW to Ci puszczę rozpiskę w pdf. Obudowa ( przód, tył i góra ) to jakieś 80-100 pln.

  • #2
    Przekaźnik świeć żarowych

    Witam

    Posiadam O2 1,9 tdi 105km 2006r. Gdzie w tym samochodzie znajduje się przekaźnik i sterownik świec żarowych.

    Komentarz


    • #3
      Panowie gdzie on się znajduje w O1 ??
      https://www.facebook.com/tapicerekpranie

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Marcello01
        Panowie gdzie on się znajduje w O1 ??
        nad pedalami

        Komentarz


        • #5
          mobi65, orientujesz się czy może on być przyczyną tzw "kaszy" w przewodach paliwowych podczas mrozu ?? Co roku mam ten problem wymieniłem już wszystko a w mroźną pogodę mam problem z autem.
          https://www.facebook.com/tapicerekpranie

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Marcello01
            mobi65, orientujesz się czy może on być przyczyną tzw "kaszy" w przewodach paliwowych podczas mrozu ?? Co roku mam ten problem wymieniłem już wszystko a w mroźną pogodę mam problem z autem.
            Paliwo jest przyczyną. Kwestia przy jakich temperaturach występuje i czy ma to wpływ na pracę silnika ?
            www.k-mot.pl
            Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
            Autoholowanie.
            Robert Kulma

            Komentarz


            • #7
              robekcool, niestety nie paliwo mam wlane Lotos Dynamic i prz - 7 stopniach auto w trakcie jazdy zaczy na dymić na biało w przewodach jest kasza i powietrze pracuje na max 1200 obrotów i jedzie 40 km/h. Wystarczy postawić auto na około 5 minut i jade dalej normalenie ale tylko przez chwilę. Coś innego może być odpowiedzialne za takie anomalia ?? Sprawa powtarza się co roku. Wymieniałem: filtr,sprawdzałem świece, zmieniałem akumulator, czyściłem układ paliwowy.
              https://www.facebook.com/tapicerekpranie

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Marcello01
                robekcool, niestety nie paliwo mam wlane Lotos Dynamic i prz - 7 stopniach auto w trakcie jazdy zaczy na dymić na biało w przewodach jest kasza i powietrze pracuje na max 1200 obrotów i jedzie 40 km/h. Wystarczy postawić auto na około 5 minut i jade dalej normalenie ale tylko przez chwilę. Coś innego może być odpowiedzialne za takie anomalia ?? Sprawa powtarza się co roku. Wymieniałem: filtr,sprawdzałem świece, zmieniałem akumulator, czyściłem układ paliwowy.
                ja bym sprawdzil wklad zbiornika czesto winny jest zaworek zwrotny w smoku ktury daje powietrzu dostac sie do paliwa idacego do pompy .Za kasze odpowiada raczej kiepskie paliwo ,ja bym sprubowal dolac troche benzyny do ropy.przekaznik nie ma zadnego wplywu na wystepujace anomalie z kasza

                Komentarz


                • #9
                  Wiesz co, moze to glupie co napisze i ciezko to wytlumaczyc choc z punktu fizycznego to mozliwe. Kiedys czytalem, że w ktoryms modelu Passata byl problem z zamarzaniem ropy w przewodach paliwowych ale tylko podczas jazdy. Jakos byly tak poprowadzone ze podczas jazdy pęd powiertrza oziebial paliwo i robila sie kasza. Moze to to samo? Choć tam mowa byla o wiekszej minusowej temperaturze.

                  Komentarz


                  • #10
                    Marcello01, powietrze w paliwie jest przyczyną. Znajdź wadliwy element - pozbędziesz się problemu.
                    www.k-mot.pl
                    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                    Autoholowanie.
                    Robert Kulma

                    Komentarz


                    • #11
                      robekcool, wystarczy że wyjadę na mróz przewody przy filtrze paliwa robią się białe
                      https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X